חוות דעת

חוות דעת

אלמוג ג.

קיבלתי את המשלוח שלי במהירות ונעניתי על שאלות שהיו לי על הדגם שרכשתי ועל דגמים זהים של בוש -
קרא עוד
7/9/14 11:20:03

חוות דעת מספר 1

דני פרץ
הוא היה מעולה. הוא הגיע בזמן ועשה עבודה טובה ומקצועית. יצאתי ממש מרוצה ממנו....
קרא עוד
7/9/14 11:16:57

מאמרים אחרונים

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רצי...
קרא עוד
9/1/14 5:06:59

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עב...
קרא עוד
8/25/14 7:03:33

כללי בטיחות בעבודה עם כלים חשמליים

עבודה עם כלים חשמליים עלולה לגרום לסכנת נפשות ממשית. תקנות הבטיחות החלות על אנשי המקצוע בתחומי המלאכה השונים מחמירות מאד, ולא בלי סיבה. מגוון הציוד וכללי הבטיחות נועדו לשמור על חיינו ועל שלמות גופנו. עבודה פיזית מצריכה לא מעט אנרגיות, המגדילות עוד יותר את אחוזי הסכנה. אסונות נוראיים יכולים להימנע בשמירה על הבריאות.

צוות depot365 שם דגש רב על עניין הבטיחות ועל בטיחות עובדי החברה ולקוחותיה. תודות לניסיון הרב שצברנו בחברה ובתחום, אנו שמחים להגיש ללקוחותינו ולגולשינו את הוראות הבטיחות השונות שישמרו עליכם מפני פגיעה בעבודה עם כלי עבודה חשמליים שונים:
 

מסור אנכי

מסור אנכי, או הכלי הידוע בשמו "ג'יקסו", הינו בין הכלים העלולים להיות מסוכנים ביותר בשימוש לא נכון או בשימוש חובבני. בשימוש במסור אנכי חובה לקבע את האובייקט אותו רוצים לחתוך כך שלא יזוז. לאחר הכנסת המסורית יש לבדוק כי שהיא אכן נעולה כיאות בתוך בית המסורית. את המסורית יש להפעיל טרם המגע עם אובייקט החיתוך על מנת לצבור תאוצה ולמנוע כוח נגדי. כמו כן, חשוב ביותר להחזיק בחוזקה במסור כדי להימנע מתנועות לא רצוניות. חשוב לשמור על משטח עבודה נקי. זאת כדי להימנע מאובייקטים המצויים על השולחן ועלולים להפריע לתנועת הג'יקסו.
 

עבודה עם מברגה

מברגות יכולות להיות מועילות מאד בכל בית בו הן מצויות ואכן מדובר באחד הכלים המבוקשים והפופולאריים ביותר. גם המברגות עלולות לגרום לסכנות משמעותיות בשימוש לא נכון. אנחנו בצוות depot365 מאמינים כי שמירה על חוקי הבטיחות השונים תשמור על בטיחות המשתמש. חשוב ביותר להימנע מקירוב הסוללה למקום חם. כמו כן, יש להטעין את המברגה במטען המקורי שלה בלבד על מנת שלא לפגוע באורח החיים שלה או בהפעלתה.

הברגה בקוטר גדול יותר מיכולות המברגה המקסימליות יפגע מיידית ולטווח הארוך במברגה. כמו כן הסוללה עלולה להישחק מהר יותר. ישנן מברגות הפועלות על סוללות כגון ניקל קדמיום וניקל מטאל. מברגות אלו חייבות בפריקה מלאה וכן בטעינה מלאה של הסוללה כדי לשמור את אורך החיים המקורי שלהן. רבים שוכחים זאת, אולם יש לבצע התאמה בין ראש הבורג לראש המברגה כדי למנוע שחיקה. אסור להשתמש במברגה לקידוח בבטון מזויין, בחגורות בטון, עמודים וקורות.
 

משחזת זווית

משחזת זווית נמנית על בין הכלים המסוכנים ביותר שישנם. משחזת הזווית עלולה לגרום לנזקים קטלניים בשימוש לא מיומן או לא מקצועי. השימוש במשחזת זווית מחייב עבודה עם ציוד מגן! ציוד מגן הכרחי כולל כפפות עבודה, משקפי מגן וחליפה מגנה.

אסור בתכלית האיסור לפרק את המגן מהמכשיר. במקרה בו הדסקית תתפוצץ, המגן הוא זה אשר מונע פגיעה קטלנית בגוף האדם. חשוב להחזיק את המכשיר בשתי הידיים כאשר יד אחת מחזיקה את גוף המכשיר עצמו והיד השנייה תומכת באמצעות ידית העזר. בעת כיבוי המכשיר יש לשמור על אחיזה חזקה למניעת תנועות "ריקוד" במכשיר.
 

מלטשות

המלטשת הינה בין הכלים החשובים ליצירת גימור איכותי והחלקה לפני פעולות שיפוץ בסיסיות. הליטוש מבוצע בתנועה עדינה, קלה והרמונית עם תנועת המכשיר. אין ללחוץ את המלטשת את הקיר יתר על המידה אלא לאפשר לה לבצע את העבודה תוך ייצובה מול הקיר. מאחר והמלטשת הינה כלי עדין יש לבדוק באופן תכוף יחסית את מצב נייר הליטוש. עבודה מרובה עם נייר הליטוש שוחקת אותו ועלולה לגרום נזק ממשי לגומי עצמו.

רצוי להפעיל שואב אבק באזור אותו מתכוונים ללטש על מנת למנוע חדירה של אבק לתוך המלטשת. המלטשת כוללת מיקרו פילטר. פילטר זה שואב לתוכו אבק ועלול לגרום לסתימה כאשר הוא שואב כמות גדולה של אבק לתוכו.

רבים מאיתנו מעדיפים לבצע עבודות קטנות בכוחות עצמנו, מבלי להעריך לעומק את רמת הסיכון המצויה בהם. הגדלת ראש וזהירות הינם ערכים הכרחיים בעבודה עם כלים חשמליים ולכן אנו ב- depot365 מקפידים היטב לפרסם את תקנות הבטיחות ואת הכללים שישמרו על בטיחותכם. 


31/7/14 12:52:24

חזור לרשימת המאמרים