חוות דעת

חוות דעת

אלמוג ג.

קיבלתי את המשלוח שלי במהירות ונעניתי על שאלות שהיו לי על הדגם שרכשתי ועל דגמים זהים של בוש -
קרא עוד
7/9/14 11:20:03

חוות דעת מספר 1

דני פרץ
הוא היה מעולה. הוא הגיע בזמן ועשה עבודה טובה ומקצועית. יצאתי ממש מרוצה ממנו....
קרא עוד
7/9/14 11:16:57

מאמרים אחרונים

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רצי...
קרא עוד
9/1/14 5:06:59

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עב...
קרא עוד
8/25/14 7:03:33

דגשים חשובים בעבודות שיפוצים ביתיות

צביעת קיר או הריסתו, הקמת קיר גבס או בניית נישה בחדר האורחים, הצבת מסך טלוויזיה מעל המיטה או תליית מראה חדשה, פירוק מבנה קיים או כל שיפוץ אחר בבית אינו מצריך הכנות גדולות וארוכות טווח. בשל הקלות שבשיפוצים קלים בבית רבים מעדיפים לבצע את הרפורמה בכוות עצמם ולהימנע מהזמנה מיוחדת של איש מקצוע. לא רק זאת, אלא שמדובר בהזדמנות יצירתית לשיפור מראה הבית באופן עצמאי לחלוטין.
 
 
הצרה היא שרבים אינם מודעים לחוסר המודעות וההבנה שלהם בעבודה עם כלים מקצועיים. הדיוק, ההקפדה על הפרטים הקטנים, האחיזה הנכונה בכלי ושמירה על כללי הבטיחות הם שיבטיחו עבודה מהנה ותוצאה מרשימה. כדי להבטיח תוצאה מקצועית שתביא להערכה בקרב בני הבית ולא תיפול מרמת איכות של בעל מקצוע, צוות depot365 ריכז עבורכם את הערכים החשובים. ערכים אלו נרכשים תוך כדי עבודה ורכישת ניסיון במהלך שנים רבות. אלו הסודות שיודעים רק המקצוענים בתחום, ועכשיו גם הגולשים של depot365.
 
 
החזקה נכונה של המכשירים
 
לכאורה נראה כי מדובר בעניין זניח ולא הכרחי לצורך ביצוע עבודה איכותית. נהפוך הוא. דווקא אחיזת המכשירים השונים היא זו שתשפיע יותר מכל על מראה העבודה הסופית. בין אם מדובר במלטשת, מברגה או פטישון אוויר – מניעת הכלי מתנועת "ריקוד", מרעידות שונות ומתזוזות לא מתאימות למטרת העבודה היא זו אשר תשמור על תוצאה איכותית בעבודה.
 
את צורת האחיזה הנכונה של הכלים השונים ניתן למצוא ביוטיוב ועל גבי העלון המצורף למכשיר. בדרך זו ובהתבסס על תכנית עבודה מפורטת, תוכלו להגיע לרמה המדויקת התואמת את תכנון העבודה ואת החזון שבראשכם.
 
 
זהירות
 
זהירות היא אבן היסוד עליה מונחים כל עקרונות העבודה עם כלים חשמליים וידניים. מקדחות ומברגות, פטישי אוויר ומלטשות – כלים אלו עלולים לגבות חיים יקרים בפעולה אחת קטנה שנעשתה בחוסר תשומת לב מספקת. קלות תפעול המכשירים גורמת לרבים להאמין כי מדובר בפעולה פשוטה. נכון הדבר כי בכוחו של מתג להפעיל ולכבות את המכשירים, אולם באותה המידה בכוחו של המתג גם לגרום לפגיעות קשות.
 
 
שעות מנוחה
 
נכון, לא מדובר בפרויקט נדל"ני אלא כמה תיקונים ושיפוצים קטנים בבית. יחד עם זאת, עבודה רצופה במשך שעות רבות פוגעת משמעותית בהספק, ביכולת הדיוק ובשימת הלב לפרטים הקטנים. השחיקה הנגרמת בשל עבודה ממושכת לאורך שעות רבות אינה רק מפחיתה מאיכות התוצאה, אלא פוגעת משמעותית בבטיחות האדם ויכולה לגרום לנזק קטלני.
 
 
בטיחות
 
בשל קלות הפגיעה האפשרית בשימוש בכלי עבודה שונים, depot365 מציעה ללקוחותיה מאגר עצום של כלים ואביזרים להגנה בזמן העבודה עם כלים חשמליים וידניים שונים. בין אביזרי הבטיחות תמצאו  כלי מיגון כגון משקפי מגן, חליפות עבודה, נעליים מוגנות, כפפות עבודה ועוד. אביזרי בטיחות המיועדים למכשירים ספציפיים הינם כלים הכרחיים בעבודה ביתית עם כלים חשמליים או ידניים! בטיחות כוללת הימנעות מחשיפה לחומרים מזיקים לזמן ממושך וכן שימוש באוזניות למניעת חשיפה לרעש ברמות הפוגעות בעור התוף.
 
 
עבודה עם כלים מתוצרת איכותית
 
שוק כלי העבודה מציע מגוון עצום של אפשרויות. רבים מהכלים המשווקים כיום בחנויות המוכרות ואפילו ברשתות השיווק הגדולות של D.I.Y  עשויים להיות מיוצרים בארצות המזרח הרחוק כגון סין ולמעשה – להציע איכות ירודה המתחבאת מאחורי שם מפוצץ. לא קשה לגלות אילו מהמכשירים הינם מכשירים איכותיים ואלו לאו. בירור קצר ברשת, התייעצות עם אחד מאנשי depot365 ובדיקות איכות של המכשירים המבוקשים יכולה לספק לכם מידע יותר משציפיתם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עם כל שאלה, בכל עת, וצוות depot365 ישמח לעמוד לרשותכם.

31/7/14 12:46:49

חזור לרשימת המאמרים