חוות דעת

חוות דעת

אלמוג ג.

קיבלתי את המשלוח שלי במהירות ונעניתי על שאלות שהיו לי על הדגם שרכשתי ועל דגמים זהים של בוש -
קרא עוד
7/9/14 11:20:03

חוות דעת מספר 1

דני פרץ
הוא היה מעולה. הוא הגיע בזמן ועשה עבודה טובה ומקצועית. יצאתי ממש מרוצה ממנו....
קרא עוד
7/9/14 11:16:57

מאמרים אחרונים

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רצי...
קרא עוד
9/1/14 5:06:59

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עב...
קרא עוד
8/25/14 7:03:33

טיפים ועקרונות מנחים לצביעה מקצועית

תודות לניסיון רב השנים שרכשנו בצוות depot365, אנו גאים להציג בפניכם את העקרונות הבסיסיים המנחים כל עבודת צביעה מרשימה ומקצועית. על מנת שלקוחותינו יוכלו להפיק את המרב, ריכזנו עבורכם חוקים טכניים מחד והיבטים אמנותיים מאידך.

באמצעות הבנת עקרונות מהותיים בצביעה, כגון פרספקטיבה וקומפוזיציה, עיצוב ותאוריית הצבעים – תשתפר גם האינטואיציה וגם העבודה המקצועית.

>> למבחר הצבעים שלנו בחנות
 

צבעים מתווספים / Additive colors

סוג צבעים אשר ערבובם מביא לפליטת קרני אור גדולה יותר, הנקלטת בעין כגוון אחד בהיר יותר. צבעים מתווספים הם צבעי היסוד כחול, ירוק ואדום. ערבובם יוצר את צבעי היסוד צהוב, מג'נטה וצ'אן.
 

צבעים מחסירים / Subtractive colors

צבעים מחסירים מעורבבים גורמים לירידה בקרני האור המוחזרות מהמשטח הצבוע. התוצאה תיראה לעיני המסתכל כצבע כהה יותר. צבעי יסוד מחסירים הם ג'אן, מג'נטה וצהוב. ערבובם יוצר את צבעי היסוד כחול, אדום וירוק.
 

תכנון הצביעה

כדי להימנע מקירות לא מכוסים, משכבות צבע לא אחידות ומעבודה כפולה, חשוב לתכנן מראש את כמות הצבע הרצויה לרכישה. כמות הצבע נקבעת בהתאם לשטח הדרוש לצביעה. כדי דעת את גודל השטח הרצוי, מדדו את גובה הקיר והכפילו בסך אורכם של כל הקירות. תוכלו להפחית את גודל החלונות והדלתות אולם כמות זו יכולה להוות טווח בטחון לכיסוי טעויות ולשיפורים. הכמות הרצויה לרכישה הינה 30% יותר מתוצאות המדידה.
 

הכנה לפני צביעה

כדי להימנע מקירות מתקלפים, מצביעה חובבנית ועבודה שאינה מחזיקה מעמד זמן רב, חשוב ביותר להכין את הקירות טרם הצביעה. הכנת הקירות לפני הצביעה היא פעולה חשובה לא פחות מהצביעה עצמה ואולי אף בעלת חשיבות גבוהה יותר. צביעה על גבי קירות מתקלפים או בעלי "כריות אוויר" תגלה עד מהרה את השכבה הישנה שמתחת. כדי להכין את הקיר לצביעה יש לקלף את השכבות העליונות באמצעות כף שפכטל, למלא את הסדקים הקיימים בקירות זה מכבר ולשייף את הקירות כולם באמצעות נייר זכוכית בדרגה המתאימה למצב הקיר.

לא פחות חשוב הוא טאטוא האבק מהקירות. אמנם נראה כי מדובר בפרט שולי אולם אבק הינו בין הגורמים העיקריים להפרדה בין שכבות הצביעה של הקיר.


סדר ההכנות והצביעה

כדי להימנע מגלישה של צבע לפאנלים או למשקופים, רצוי לכסות אותם בנייר דבק עשוי ניילון. תחת הרגליים נהוג להניח ניירות עיתון או ניילונים גדולים. סדר הצביעה מתחיל מהפינות ומנקודות המפגש בין הקירות. את הצביעה באמצעות מברשת חשוב ביותר לבצע בתנועות משיכה מלמעלה למטה בלבד! רצוי להימנע משכבות עמוסות מדי בצבע.


התאמת סוג הצבע

החובבנים בינינו עלולים להתבלבל למראה מגוון הסוגים השונים המוצעים בחנות. כדי להבטיח כיסוי מלא של הקירות בצבע, יש לבדוק את כושר הכיסוי של כל אחד מסוגי הצבעים השונים. לדוגמא: כושר כיסוי של צבע סופרקריל 2000 עומד על 9 מ"ר בשתי שכבות.
 

סוג המברשת

כיום מציע השוק מגוון רחב של סוגי כלים לצביעה. ביניהם תמצאו רולר, פדים ומברשות ממגוון רחב של סוגים. כדי לבחור את המברשת האידיאלית בעבורכם רצוי לקרוא את ההוראות שעל אריזת הצבע או לפנות לאחד אנשי הצוות של depot365.
 

צביעה שהיא גם אמנות

מלאכת צביעת הבית אינה כלה בבחירת צבעים לקירות. על מנת לבנות לעצמכם את בית החלומות אותו דמיינתם חשוב להיות יצירתיים. שלבו אביזרים מעוצבים וייחודיים בבית מחנויות עיצוב, חנויות אמנות וחנויות לבית. תוכלו לחדש אביזרים קיימים באמצעות צביעת אביזרי מתכת בצבעים על בסיס מים כגון פוליאור משי ומבריק. אלו יאפשר את יצירת התפאורה מושלמת שתהפוך את ביתכם לחוויה מענגת עבור האורחים והדיירים עצמם.

לפרטים נוספים ולייעוץ, לכל שאלה והיסוס – אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שלב - http://www.depot365.co.il/Contact


16/7/14 4:41:37

חזור לרשימת המאמרים