חוות דעת

חוות דעת

אלמוג ג.

קיבלתי את המשלוח שלי במהירות ונעניתי על שאלות שהיו לי על הדגם שרכשתי ועל דגמים זהים של בוש -
קרא עוד
7/9/14 11:20:03

חוות דעת מספר 1

דני פרץ
הוא היה מעולה. הוא הגיע בזמן ועשה עבודה טובה ומקצועית. יצאתי ממש מרוצה ממנו....
קרא עוד
7/9/14 11:16:57

מאמרים אחרונים

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רצי...
קרא עוד
9/1/14 5:06:59

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עב...
קרא עוד
8/25/14 7:03:33

כלי עבודה מקצועיים – מהמסד ועד הטפחות

בכל בית ישראלי תמצאו את ארגז הכלים הכולל את כל המכשירים ההכרחיים לתחזוקה שוטפת של בית. החל מפטישון קטן של קילוגרם או חמישה וצרור מסמרים מבדיל או מתכת דרך סט מברגים מרשים ואפילו מקדחה מקצועית.
 

רובנו מעדיפים לבצע תיקון קטן בעצמנו ולהימנע מהזמנת שירותים העלולים להסתכם במאות ואלפי שקלים. תודות לכלי העבודה הביתיים ניתן להתמודד עם כל תקלה שהיא במינימום זמן וללא צורך בידע מוקדם.
 

פעולות תחזוקת הבית מהוות חלק אימננטי לשמירה על סדר ניקיון, אסתטיקה ועיצוב בבית. תליית תמונה, תיקון מדף שנפל, התקנת שקע בצורה בטיחותית ואפילו צביעת קיר שהתקלף מצריכים אותנו להחזיק ארגז כלים מקצועיים. על מנת להתמודד עם כל אתגר ללא בעיה, צוות depot365 ריכז עבורכם את רשימת עשרת הכלים שכל בית צריך לתחזוקה שוטפת וללא תלות באנשי מקצוע.
 

מקדחה מקצועית

מקדחה מקצועית משמשת לקידוח מגוון רחב של חומרים לצורך חיבור והצמדה, תלייה וחיזוק חיבורים, בנייה והוספת חלקים למבנה קיים. המקדחה המקצועית יכולה לקדוח בפלסטיק, ברזל, עץ, קירות עשויים גבס ואף בטון מזוין. ישנם סוגים שונים של מקדחות. להתאמה אישית של המקדחה האידיאלית עבורכם מומלץ לפנות אל הצוות המקצועי שלנו בחנות.
 

פטישונים

פטישון הוא כלי עבודה המשמש לשלושה מצבים עיקריים ומאפשר תחזוקה קלה של כל עבודת בית תוך דקות ספורות. הפטישון משמש לחציבה בקיר, קידוח או קידוח ודפיקה בו זמנית. הפטישון אינו מיועד לקידוחים ממושכים אלא לתיקונים ועבודות ממוקדות.
 

כלים פנאומטיים

כלים פנאומטיים הינם בין הכלים הפופולאריים בשימוש הביתי והמקצועי. פעולתם מתבססת על לחץ אוויר, השימוש בהם בטיחותי יותר, זול יותר ואינו מסב נזקים בשל העדינות היחסית של הכלים. ישנו מגוון עצום של כלים פנאומטיים כיום המשמשים למגוון רחב של תחומים כגון: גינון, נגרות, עבודות חשמל ועוד. בין הכלים הפנאומטיים ניתן למצוא קומפרסורים ומרססים, מקדחות אוויר ומשחזות, מלטשות ופטישי אוויר, מנפחים ועוד מגוון רחב.
 

ציוד מדידה

אחד הגורמים המהותיים ביותר להצלחת עבודה ביתית הוא הדיוק. כדי לסתת באופן מדויק, כדי לתלות מדף בזווית ישרה ואפילו כדי לתלות תמונה באופן אסתטי נדרש ציוד מדידה מקצועי. תודות לטכנולוגיות המשופרות כיום ניתן ליהנות מציוד מדידה המשמש למטרות שונות. מד מרחק, פלס לייזר ומכשירי מדידה מתקדמים אחרים עומדים לרשותכם בחנות שלנו בעולם הצבעים, אילת.
 

כלים לצביעה בבית

קירות הבית הם המסגרת הביתית המעניקה לו את האווירה והתחושה  העיקרית. קירות צבועים ומטופחים בלבן יעניקו תחושת מרחב וצחות, בעוד קירות הצבועים בגוונים שונים יעניקו לבית חיות ושמחה. צביעה מקצועית של הקירות מצריכה התאמה מרבית של כלי הצביעה. באתר depot365 תוכלו למצוא מגוון עצום של מברשות ורולרים, מרססים ודבקים ייחודיים המשמשים לצביעת קירות מקצועית.
 

מסורים ומסוריות

החל מהמסוריות הקטנות ביותר המשמשות לחיתוך מתכות ועץ עד למסורים החשמליים המסיביים המאפשרים לעצב רהיטים מחדש, לפנות ענפים המהווים מפגע, לחתוך עצים לבנייה ולפנות מעברים מצמחיה עבותה – חשוב לבחור כלים איכותיים.
 

מברגות ואימפקט

מברגה הינה בין הכלים החשמליים הנמצאים בשימוש הגבוה ביותר בתחום הבנייה המקצועית ובתחזוקת הבית השוטפת. המברגה בנויה לצורך שחרור ברגים בקלות ובתוך זמן קצר. המברגה יעילה לפירוק רהיטים ישנים, לשליפת מסמרים התקועים בקיר לפני צביעה ופירוק מכשירים כבדים יותר העשויים מתכות שונות.
 

סט כלים מקצועי

סט כלים מקצועי הינו ארגז הכלים שכל בית ישראלי צריך. ראשי מברגות וסטים למקדחות, סטים ומאגדות של כלים בסיסיים דוגמת מטר, פטישון ומסמרים, מפתחות בגדלים שונים ועוד. סט הכלים המקצועי הופך כל בית לחנות כלי עבודה קטנה ומאפשר לפתור כל בעיה באופן מידי.
 

סולם

לתליית מנורה תחת תקרה גבוהה, להעלאת והורדת בגדים עונתיים מהארון, לניקיונות של אזורים גבוהים בבית ולגיזום השיחים – משמש הסולם הקלאסי. סולם הוא כלי חובה לכל בית, גם אם לא מדובר בבית של אנשי עבודה מובהקים. כיום ניתן למצוא מגוון עצום של סולמות העשויים חומרי גלם שונים, בעלי דרגות חוזק משתנות.
 

ארונות וארגזי כלים

כדי לאחסן את הציוד באופן מסודר ומאורגן, כדי לשמור על הציוד הביתי מפני הרס ועל מנת ליהנות מכלי העבודה המקצועיים למשך שנים רבות, רכשו ארגזי כלים וארונות המיועדים למטרה זו. כך, תוכלו לשלוף את הכלים הרצויים בכל עת ולשמור הבית מטופח ומתוחזק.


31/7/14 12:59:24

חזור לרשימת המאמרים