חוות דעת

חוות דעת

אלמוג ג.

קיבלתי את המשלוח שלי במהירות ונעניתי על שאלות שהיו לי על הדגם שרכשתי ועל דגמים זהים של בוש -
קרא עוד
7/9/14 11:20:03

חוות דעת מספר 1

דני פרץ
הוא היה מעולה. הוא הגיע בזמן ועשה עבודה טובה ומקצועית. יצאתי ממש מרוצה ממנו....
קרא עוד
7/9/14 11:16:57

מאמרים אחרונים

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רצי...
קרא עוד
9/1/14 5:06:59

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עב...
קרא עוד
8/25/14 7:03:33

קמפינג משפחתי – האתגר וההנאה

בארץ חמה כישראל טיול לאתרים היפהפיים והפופולאריים הינו אתגר וחוויה כאחת. היציאה מהאזור העירוני המוכר, ההיכרות עם שטחים לא כבושים בארץ ואדמות יפהפיות – כל אלו הופכים לרגעים בלתי נשכחים. ריכזנו את המידע החשוב ביותר למתכוננים לטיול משפחתי השואפים לעריכת הטיול המושלם.
 

גיבוש משפחתי והעצמה אישית

טיולים רגליים וטיולי ג'יפים – כל אלו מעשירים עד מאד את נפשם של הילדים, מגבשים ומאפשרים להכיר אחד את השני מחוץ לשטחי הבית והעיר אליהם אנחנו רגילים כל כך. אין ספק כי קמפינג משפחתי בארץ או בחו"ל הינו חוויה מעשירה ומעצימה המסייעת לפיתוח הקשר המשפחתי והבטחון העצמי.

בל נשכח כי קמפינג משפחתי הוא הרבה יותר מפעילות כיפית גרידא, ומצריך מהמשתתפים בו לא מעט אחריות אישית וקבוצתית. מרחבי הטבע מציעים למטיילים נופים עוצרי נשימה ומסלולים מדהימים ביופיים ומאידך הם טומנים בחובם לא מעט סכנות. יתרה מכך, סקרנותם של הילדים אינה מודעת לסכנות האורבות בטבע ויש להשגיח עליהם מקרוב ככל האפשר.

על מנת ליהנות מהחוויה המשפחתית למשך שנים ארוכות לאחר החזרה הביתה וכדי לשמור את הזכרונות המשמחים, צוות depot365 ריכז עבור המטיילים את כל מה שמשפחה היוצאת לקמפינג צריכה לדעת.
 

קמפינג משפחתי: כל פריט ציוד חשוב

מאחר ומדובר בטיול משפחתי הכולל טווחי גילאים שונים, היקף הציוד מתרחב פי כמה וכולל אלמנטים שלא היינו מעלים על דעתנו לקחת אילו היינו יוצאים לטיול בזוג או לבד.
הטיולים המשפחתיים, יש יאמרו, מאתגרים יותר ומעשירים יותר כך שבצד ההשקעה הרבה ישנה תמורה משתלמת. כדי להגביר את מידת ההנאה מהטיול יש להתכונן מראש ולהכיר את נקודות התורפה של טיולים משפחתיים.
 

אוהל משפחתי – כזה שמתאים לכולם

בין אם המשפחה מונה שלוש, ארבע, חמש או יותר נפשות, אוהל הקמפינג מיועד לאכלס בתוכו את כולם בנינוחות ומבלי להצטופף.
המידות המצוינות על גבי האוהלים המסחריים הנמכרים בחנויות לא תמיד תואמות את התאמתם המקורית למספר האנשים שצריכים להיכנס לאוהל, מה שעלול ליצור תחושת מתח ואי נעימות במהלך הטיול, לגרום לריבים ובאופן כללי להעיב על האווירה. על מנת לבחור אוהל משפחתי מתאים רצוי לרכוש את המידה המקסימלית האפשרית.

רכישת אוהל היא אינה פעולה תדירה ולכן רצוי להשקיע באוהל איכותי העשוי בד המגן מפני טמפרטורה כגון קור או חום, מפני רוחות ורטיבות וכן מפני מזיקים.
הגורם המהותי ביותר בבחירת אוהל הינו עמידותו ולכן חשוב למשש את האוהל ולבדוק מידע מהותי אודות היצרן, חומר הגלם ועמידה בתווי תקן.
 

ערכת עזרה ראשונה

ערכת עזרה ראשונה חשובה אמנם בכל טיול, אולם דווקא ילדים רגישים יותר לנפילות ומעידות ועלולים להיתקל ולהיפצע. על מנת להבטיח את שלום בני המשפחה כולם יש להצטייד בערכה מלאה.
ערכת עזרה ראשונה תקנית כוללת: מספריים איכותיים ואולר, פינצטה וזכוכית מגדלת, אלכוהול ומגבונים, פלסטרים, תחבושות, גזה ודבק, חומר חיטוי לשטיפת פצעים, סד למקרה שבר, תחבושות אישיות וסיכות בטחון גדולות.
כמו כן רצוי להצטייד בגרב אלסטית ובברכיה למתקשים בהליכה.
 

פנסים איכותיים

הלילה יכול להיות מסוכן במידה ונשארים במסלול מעבר למתוכנן, מגיעים לחניון לא מוכר או לא נערכים כראוי לקראת שעות החשכה. פנסים איכותיים המחולקים בין כל בני המשפחה הינם פריט הכרחי לשמירה על תחושת הבטחון של הילדים, על תנועה בטוחה בשעות החשכה ועל גישה נוחה לשירותים, לאוטו או לכל חפץ אחר בו יש צורך לאחר השקיעה.
 

טלפונים סלולאריים

טלפונים סלולאריים הכרחיים בטיולים משפחתיים.
למקרים של התפצלות בין בני המשפחה למסלולים שונים, למקרים בהם הקטנצ'יק של המשפחה מחליט להמציא מסלול משלו ולמקרים של תקשורת מרוחקת אחרת - טלפונים סלולאריים מאפשרים לשמור על קשר עם הקטנים ולדאוג שכולם בטוחים בכלל רגע נתון.

תכנון מוקפד וראוי מראש הוא זה אשר יצור את הטיול המשפחתי שלא תשכחו למשך שנים רבות. תוכלו להיעזר בצוות של depot365 בכל שאלה או היסוס, צורך או תהייה.


7/8/14 1:32:00

חזור לרשימת המאמרים