חוות דעת

חוות דעת

אלמוג ג.

קיבלתי את המשלוח שלי במהירות ונעניתי על שאלות שהיו לי על הדגם שרכשתי ועל דגמים זהים של בוש -
קרא עוד
7/9/14 11:20:03

חוות דעת מספר 1

דני פרץ
הוא היה מעולה. הוא הגיע בזמן ועשה עבודה טובה ומקצועית. יצאתי ממש מרוצה ממנו....
קרא עוד
7/9/14 11:16:57

מאמרים אחרונים

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רצי...
קרא עוד
9/1/14 5:06:59

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עב...
קרא עוד
8/25/14 7:03:33

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רציתם רק להחזיר חפץ למקום וגיליתם שבעצם, אין לו ממש מקום מוגדר? 
עד כמה שמדובר בהגיון בסיסי ומתבקש רבים שוכחים כי סדר וניקיון הם המפתח המרכזי להצלחה ושגשוג בכל תחומי החיים. בין ההסכמה עם חשיבות הסדר בחיינו ובין היישום הממשי בפועל וסידור הבית אחרי יום עבודה מתיש או בלחץ של הבוקר -  יש פער גדול.
 

אבל סדר הוא לא רק המפתח להצלחה בהתנהלות היומיומית שלנו. סדר הוא התנאי הבסיסי לארגון ולניהול הכלכלי של משק הבית והמשפחה. הארגון והסדר בתוך הבית משפיעים על כלל התחומים בחיינו: סדר המחשבות בראש, ארגון וניהול רגשי יומיומי, ניהול הכספים והזמן, וכמובן – התנהלות בעבודה. הסדר בבית לפעמים נראה כל כך מסובך, אבל כל מה שצריך על מנת לשמור עליו הוא רהיטי אחסון חכמים ומתקדמים המותאמים לצרכים האישיים שלכם.


כל מה שצריך על מנת לשמור על הסדר והניקיון בבית הוא אחסון נכון ושימוש בחומרי הניקיון המתאימים למשטחים. על ידי אחסון חכם העונה על דפוסי ההתנהגות של בני הבית, תצטרכו לסדר פחות ותוכלו ליהנות מניצול מקסימלי של המרחב הקיים בביתכם.

אנחנו ב-depot365 עוסקים בכל הקשור לסדר וארגון כבר שנים רבות. הניסיון הפגיש אותנו עם מגוון רחב של פתרונות אחסון מתקדמים ולקוחות בעלי צרכים משתנים. תודות לשנים הרבות בתחום, אנחנו גאים להציג בפניכם את פתרונות האחסון המתקדמים ביותר ואת מגוון האפשרויות העומדות לרשות לקוחותינו, הנהנים מאיכות חיים גבוהה, סדר וניקיון בכל אחד מחדרי הבית וגישה נוחה לכל חפץ, בכל עת.
 

ארון שירות ראטן

היכן אתם מאחסנים את אביזרי הניקוי שלכם? האם כולם מרוכזים בארון אחד או שמא מפוזרים בין ארונות האמבטיה, המטבח ופינות נוספות בבית? והיכן ממוקמים כלי הגינה והעבודה השונים? ארון שירות ראטן באיכות מקסימלית הינו אחד מפתרונות האחסון האידיאליים גם לבית וגם לחצר. תודות להיותו עשוי ראטן, הוא אינו מחליד, אינו מתעקם ואינו צובר כתמים. כמו כן, ב-depot365 תוכלו למצוא ארונות ראטן באיכות הגבוהה ביותר ובעלי דלתות הניתנות לנעילה, כך שתזכו ליהנות מבטיחות מקסימלית באחסון החפצים.


במקום לגשת בכל פעם לפינה אחרת בבית, ארון השירות של depot365 יהיה נגיש לכם בכל אחד מהחדרים ויציע את כל הפריטים הדרושים לכם בהושטת יד. הארון מותאם לכל חדרי הבית ומתאים לא פחות מכך, לגינה ולחצר, כך שתוכלו ליהנות ממנו במשך שנים רבות. ב- depot365 אנו מציעים ללקוחותינו ליהנות משירות מלא של הובלה והרכבה ללא כל תוספת תשלום!
 

ארגז דמוי עץ דגם הוליווד

איזה הורה אינו מכיר את הסיטואציה?: כל יום הילדים חוזרים מהגן, שופכים את כל הצעצועים על הרצפה ועד שכל הצעצועים מפוזרים יפה- יפה ברחבי החדר, לא נגמר המשחק. כל יום אבא ואמא אוספים, כל יום הילדים מפזרים. לא התעייפתם? באמצעות ארגז דמוי עץ מדגם הוליווד תוכלו ליהנות משקט וסדר בקלות וללא מאמץ. הארגז קל ונוח לשימוש כך שהילדים אינם צריכים להתאמץ על מנת להחזיר לתוכו את החפצים והמשחקים.


הארגז מדגם הוליווד אינו מוגבל רק לשימוש אחד. ניתן לאחסן בארגז בגדי חורף וקיץ, מצעים וכריות, ספרים ישנים וחוברות לימוד של הילדים משנים קודמות, אלבומים ומסמכים משרדיים חשובים שכבר לא נעשה בהם שימוש אך דרושים לצורת התיעוד, ועוד.


סט ארונות לכלים עשוי מתכת

אנשי העבודה שבינינו בוודאי מכירים את הסיטואציה: -"חומד, איפה המפתח הלן???" –"מה זה??". מברג או מברגה? מפתח שוודי אולי? פטיש או פטישון? כל אלו יכולים למצוא את דרכם למעבה הפינות האבודות בבית ודווקא ברגעים הכי קריטיים, להיעלם כאילו בלעה אותם האדמה. החלפת מנורה או תיקון ברז, בעיה בסיפון או ארון שהתעקם – כל אלו יכולים להיפתר תוך דקות באמצעות סט לכלים עשוי מתכת.

 


1/9/14 5:06:59

חזור לרשימת המאמרים