חוות דעת

חוות דעת

אלמוג ג.

קיבלתי את המשלוח שלי במהירות ונעניתי על שאלות שהיו לי על הדגם שרכשתי ועל דגמים זהים של בוש -
קרא עוד
7/9/14 11:20:03

חוות דעת מספר 1

דני פרץ
הוא היה מעולה. הוא הגיע בזמן ועשה עבודה טובה ומקצועית. יצאתי ממש מרוצה ממנו....
קרא עוד
7/9/14 11:16:57

מאמרים אחרונים

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רצי...
קרא עוד
9/1/14 5:06:59

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עב...
קרא עוד
8/25/14 7:03:33

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עבודה ארוכים יכולים להיות קלים הרבה יותר באמצעות הציוד המקצועי המתאים כגון מטען לפלאפון, אוכל אהוב וצידנית לשמירת טריות המזון לאורך כל היום.


גם חובבי ההרפתקאות ואוהבי הטיולים יודעים כי כדי לתכנן את הטיול האולטימטיבי שלא יישכח למשך זמן רב, חשוב לכלול את כל האלמנטים למסלול אטרקטיבי ולהכין את הציוד העשיר והמתקדם ביותר.


כל מי שערך טיול אי פעם יודע כי תכנון הוא ה- א'-ב' של כל מסלול מוצלח וחוויה מעוררת לחיים. לטיולים בטבע יש השפעה חיובית על הנפש והגוף, תוך שהם מאפשרים יציאה מהמרחב העירוני המוכר לכולנו. החשיפה לתנאי חוץ שולחת אותנו להתארגן עם ציוד החוץ המקיף לחוויית טיול בלתי נשכחת. בין אם חשקה נפשכם במסלול שוקק מים או בטיול ג'יפים, אם תכננתם קמפינג ללילה או שניים או שמתחשק לכם לערוך ערב שירה וטפנד בטבע, באמצעות הציוד המתאים תוכלו לערוך את טיול החלומות.
 

אנחנו ב-depot365  מציידים אתכם לקראת ימי הקיץ החמים, בין אם בעיר ובין אם בטבע. ב- depot365 תוכלו למצוא את הצידניות האיכותיות ביותר, המתאימות באופן מדויק לצרכים הייחודיים של כל לקוח.
צידניות לרכב המותאמות באופן ייחודי למבנה הרכב ולשליפת משקאות כשיש פקק אינסופי בכביש הופכות את היום כולו לרענן ומהנה, לא משנה אם אתם במשרד, ברחוב או ברכב. צידניות טיולים לעומתן, מתאפיינות במידות גדולות יותר, בעמידות לתנאי הטבע ובאחסון איכותי ומגן על בקבוקי זכוכית או מאכלים רכים.

ב-  depot365 תוכלו למצוא מגוון של צידניות. השנים הרבות בתחום הקמפינג וההבנה המעמיקה באחסון הם אלו שמאפשרות לנו להציע ללקוחותינו את הצידניות האיכותיות ביותר, בהתאמה אישית לכל לקוח על פי צרכיו. הצידניות ב- depot365 עומדות כולן בתו תקן ובתנאי בטיחות מחמירים.

השיקולים המרכזיים שיש לבחון בעת בחירת צידנית הינם:


מטרת הקנייה

ב- depot365 תוכלו למצוא מגון עצום של צידניות. חלקן משמשות לטיולים בארץ וחלקן מותאמות לטיולים בחו"ל, חלקן משמשות משפחות מרובות ילדים ואחרות מתאימות לערב רומנטי על בקבוק יין ושתי כוסות. צידניות אחרות מיועדות לארוחות ילדים לבית הספר והצידניות המתקדמות אף מותאמות למשרד בו אתם מתכוונים לבלות את רוב שעות היום.

איש לא היה רוצה לגלות שבקבוק היין נשבר בשל צידנית בעלת דפנות רכות מדי, או שמדובר בצידנית כבדה למטרת טיול רגלי. מטרת הקנייה הינה הפרמטר המהותי ביותר אותו יש לשקול בטרם הבחירה מבלי להשמיט את הפרטים הקטנים ביותר.


גודל הצידנית

ב- depot365 תמצאו מגוון רחב של צידניות. על מנת להתאים את הצידנית האולטימטיבית עבורכם, חשבו מה הם באמת הצרכים שלכם: האם אתם נוהגים לקחת כמויות גדולות של אוכל לטיולים או שמא אתם מחובבי המינימליזם ומעדיפים לקנות אוכל בדרך? האם אתם זקוקים לכמויות גדולות של שתייה קרה או מסתפקים בקלקר לקרח? על מנת שלא לטרטר את עצמכם עם משקל עודף מחד ולא להיות מוגבלים בנפח אחסון מאידך – בחנו את צרכיכם מבעוד מועד.


איכות הצידנית

כל הצידניות שב- depot365 עומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר של הייצור הבינלאומי. יחד עם זאת, ישנן צידניות עבות ועמידות יותר לעומת צידניות קלות משקל ואווריריות יותר. התאימו את איכות הצידנית למטרת השימוש ותוכלו ליהנות ממנה לשנים רבות.

> לצפייה במבחר של צידניות באתר


עיצוב אישי

אנחנו ב- depot365 רואים בכל לקוח ולקוח עולם ומלואו ושואפים להעניק לכל אחד מלקוחותינו את המענה המושלם לצרכיו. כיום צידנית איננה מענה פונקציונאלי בלבד, היא גם מהווה חלק מההעשרה בטיול וניתנת להתאמה סטייליסטית. מגוון הסגנונות העיצוביים של הצידניות ב- depot365 יפתחו לכם עולם ומלואו של עיצובים מרהיבי עין.


25/8/14 7:03:33

חזור לרשימת המאמרים