חוות דעת

חוות דעת

אלמוג ג.

קיבלתי את המשלוח שלי במהירות ונעניתי על שאלות שהיו לי על הדגם שרכשתי ועל דגמים זהים של בוש -
קרא עוד
7/9/14 11:20:03

חוות דעת מספר 1

דני פרץ
הוא היה מעולה. הוא הגיע בזמן ועשה עבודה טובה ומקצועית. יצאתי ממש מרוצה ממנו....
קרא עוד
7/9/14 11:16:57

מאמרים אחרונים

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רצי...
קרא עוד
9/1/14 5:06:59

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עב...
קרא עוד
8/25/14 7:03:33

רשימת מאמרים

אחסון חכם לבית מסודר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר את הבית ולא ידעתם מהיכן להתחיל את העבודה? כמה פעמים רציתם רק להחזיר חפץ למקום וגיליתם שבעצם, אין לו ממש מקום מוגדר? 
עד כמה שמדובר בהגיון בסיסי ומתבקש רבים שוכחים כי סדר וניקיון הם המפתח המרכזי להצלחה ושגשוג בכל תחומי החיים. בין ההסכמה עם חשיבות הסדר בחיינו ובין היישום הממשי בפועל וסידור הבית אחרי יום עבודה מתיש או בלחץ של הבוקר -  יש ...

קרא עוד 9/1/14 5:06:59

צידניות - טיפים להתאמת צידנית לכל שימוש

ההימצאות מחוץ לבית מחייבת אותנו להיערך בהתאם לתנאים השונים. ימי הקיץ החמים או ימי עבודה ארוכים יכולים להיות קלים הרבה יותר באמצעות הציוד המקצועי המתאים כגון מטען לפלאפון, אוכל אהוב וצידנית לשמירת טריות המזון לאורך כל היום.


גם חובבי ההרפתקאות ואוהבי הטיולים יודעים כי כדי לתכנן את הטיול האולטימטיבי שלא יישכח למשך זמן רב, חשוב לכלול את כל האלמנטים למסלול ...

קרא עוד 8/25/14 7:03:33

בגדי עבודה - לשמירה על בטיחות ונוחות

כל מי שעובד בעבודה פיזית או עבודה המצריכה מיגון יודע כי התפוקה היומיומית משתפרת פלאים באמצעות לבישת בגדי עבודה מתאימים לאופי המלאכה ונעליים העונות על צרכי העובד בצורה מלאה. בגדי העבודה מאפשרים תנועה נוחה בתוך הבד, עבודה לא מאומצת, ביטחון מפני קריעה או הרס של הבגדים והתמקדות במטרה המקצועית. אם לא די בכך, מדי העבודה או בגדי עבודה מתאימים שומרים על חזות מקצועית ותורמים לתדמית החברה. קרא עוד 8/18/14 12:11:30

גרילים וברביקיו לגינה– טיפים לתחזוקה ושימוש

אוהבי החיים הטובים בישראל מיטיבים זה מכבר לאמץ את אורחות ההנאה של פינוקי החצר. אם בשנות התשעים ותחילת ה-2000 ניתן הדגש על עיצוב פנים הבית הרי שבשנים האחרונות ניכרת מגמה בולטת, עקבית ועמוקה הסוחפת רבים אחריה. בין אם מדובר בטרנד או תרבות שתשריש, ההשקעה במטבחים חיצוניים הופכת למראה נפוץ ביותר ויותר בתים ישראליים.


אנחנו ב depot365 קרא עוד 8/15/14 8:52:18

קמפינג משפחתי – האתגר וההנאה

בארץ חמה כישראל טיול לאתרים היפהפיים והפופולאריים הינו אתגר וחוויה כאחת. היציאה מהאזור העירוני המוכר, ההיכרות עם שטחים לא כבושים בארץ ואדמות יפהפיות – כל אלו הופכים לרגעים בלתי נשכחים. ריכזנו את המידע החשוב ביותר למתכוננים לטיול משפחתי השואפים לעריכת הטיול המושלם.
 

גיבוש משפחתי והעצמה אישית

טיולים רגליים...

קרא עוד 8/7/14 1:32:00

ציוד קמפינג חיוני לטיול המושלם

בין שאתם מטיילים עם המשפחה כולה או עם חבריכם, בין שהטיול נערך עם קולגות לעבודה, בני זוג או אפילו לבד, ישנם כלים עליהם פשוט לא ניתן לוותר בטיול מחנאות מקצועי. מנגד, ישנם לא מעט פריטי ציוד שאינם דרושים בהכרח למטיילים אולם רבים קונים אותם בשל חוסר ידע וניסיון. אנחנו ב- depot365 גאים להציג לכם את רשימת הציוד ההכרחי לקמפינג המושלם כדי שתוכלו ליהנות מטיול...

קרא עוד 8/4/14 8:29:02

כלי עבודה מקצועיים – מהמסד ועד הטפחות

בכל בית ישראלי תמצאו את ארגז הכלים הכולל את כל המכשירים ההכרחיים לתחזוקה שוטפת של בית. החל מפטישון קטן של קילוגרם או חמישה וצרור מסמרים מבדיל או מתכת דרך סט מברגים מרשים ואפילו מקדחה מקצועית.
 

רובנו מעדיפים לבצע תיקון קטן בעצמנו ולהימנע מהזמנת שירותים העלולים להסתכם במאות ואלפי שקלים. תודות לכלי העבודה הביתיים ניתן להתמודד עם כל תקלה שהיא במינימום זמן וללא ...

קרא עוד 7/31/14 12:59:24

כללי בטיחות בעבודה עם כלים חשמליים

עבודה עם כלים חשמליים עלולה לגרום לסכנת נפשות ממשית. תקנות הבטיחות החלות על אנשי המקצוע בתחומי המלאכה השונים מחמירות מאד, ולא בלי סיבה. מגוון הציוד וכללי הבטיחות נועדו לשמור על חיינו ועל שלמות גופנו. עבודה פיזית מצריכה לא מעט אנרגיות, המגדילות עוד יותר את אחוזי הסכנה. אסונות נוראיים יכולים להימנע בשמירה על הבריאות.

צוות depot365 שם דגש רב...

קרא עוד 7/31/14 12:52:24

דגשים חשובים בעבודות שיפוצים ביתיות

צביעת קיר או הריסתו, הקמת קיר גבס או בניית נישה בחדר האורחים, הצבת מסך טלוויזיה מעל המיטה או תליית מראה חדשה, פירוק מבנה קיים או כל שיפוץ אחר בבית אינו מצריך הכנות גדולות וארוכות טווח. בשל הקלות שבשיפוצים קלים בבית רבים מעדיפים לבצע את הרפורמה בכוות עצמם ולהימנע מהזמנה מיוחדת של איש מקצוע. לא רק זאת, אלא שמדובר בהזדמנות יצירתית לשיפור מראה הבית באופן עצמאי לחלוטין.
  קרא עוד 7/31/14 12:46:49

מדריך הצבעים השלם לצבעי המתחיל

קריאת המאמר הבא תאפשר לכם לצבוע את קירות ביתך בצורה מקצועית וללא התפשרות על איכות התוצאה. במאמר תמצאו את המידע החיוני לצורך עלייה בביצוע העבודה מדרגה חובבנית לדרגה מקצועית. בהסתמך על ידע שנצבר במשך שנים רבות ומפורט במאמר הבא תוכל לגרום לביתך להיראות כמו אחרי שיפוץ מקצועי ומושקע.
 

בית מוזנח בעל קירות ישנים, תקר...

קרא עוד 7/21/14 6:35:40

טיפים ועקרונות מנחים לצביעה מקצועית

תודות לניסיון רב השנים שרכשנו בצוות depot365, אנו גאים להציג בפניכם את העקרונות הבסיסיים המנחים כל עבודת צביעה מרשימה ומקצועית. על מנת שלקוחותינו יוכלו להפיק את המרב, ריכזנו עבורכם חוקים טכניים מחד והיבטים אמנותיים מאידך.

באמצעות הבנת עקרונות מהותיים בצביעה, כגון פרספקטיבה וקומפוזיציה, עיצוב ותאוריית הצבעים – תשתפר גם...

קרא עוד 7/16/14 4:41:37